top of page

אילן הייטנר

מהו מקור ההשראה הגדול ביותר? מה הקשר בין חלומות לסגירת אפליקציות? ומהו כוחה העצום של הכתיבה אילן הייטנר עמד להגשים את החלום, רק שהחלום לא היה שלו.


רגע לפני שהפך לכלכלן בחברה גדולה, הוא עשה סוויץ' וחיבר חוויות לספר שאף אחד לא האמין בו. כך נולד הספר "חוכמת הבייגלה" שהצליח לגעת, לטלטל, להכאיב, ללטף והפך לרב מכר היסטרי. אילן המשיך ללכת בעקבות הלב, ואת מסע החיים המשוגע והלא צפוי שלו תרגם להרצאה מבריקה, בה הוא מערער, מעורר, פותח ומצמצם כדי להתוות דרך לכל מי שיודע לחלום.


זה הסיפור הכי אישי, שהכי נוגע בכולם.

אילן הייטנר

נושא ההרצאה

הסופר אילן הייטנר שמכר למעלה מ-500,000 עותקים מספריו בישראל במפגש שמסביר איך עושים סרט בלי כסף? בלי ניסיון? ובלי אף אחד שמאמין ברעיון?

אילן היינטר הינו יוצר 'אוונגרד' שפשוט העז לפרסם ספר באותה שפה ובאותו אופן בו כתב לעצמו. אמרו לו ש-"זאת לא ספרות" וש-"הוא לא סופר" והיום קוראים לזה "הכתיבה החדשה". אתם מוזמנים למפגש  פורץ מחשבה, אל מאחורי הקלעים של חכמת הבייגלה ושיחה עם יוצר שהצליח כנגד כל הסיכויים.


קצת על האורח שלנו


אילן היינטר , אדם שתמיד הלך כנגד כל הסיכויים, רק כי פחד ללכת עם הסיכויים ולהיכשל. סיים תואר בכלכלה ונכשל בלמצוא עבודה אז התחיל לכתוב, כתב יומן אישי שהפך לרב מכר, החליט לעשות סרט כי לא הבין בזה כלום, הפך מורה ליוגה כי אמור היה להיות כלכלן, כתב עוד מספר רבי מכר, התחתן כי נגמר לו על מה לכתוב, התחיל לעשות סדנאות כי נגמר לו הכסף. עלה ברמת השמחה בכ-30  אחוז בשנתיים האחרונות, מאמין שב-5 שנים הקרובות יעלה בעוד 25 אחוז לפחות. נשוי 8 שנים, מגדל 4 ילדים, התחיל לאהוב את אשתו בשנה האחרונה.


למרות שהוא לא מבין את המהומה סביבו, הוא אחראי לשינויים גדולים בחייהם של לא מעט אנשים, באמצעות ספריו שהפכו לרבי מכר מהגדולים במדינה.


הוא מרצה במכללה למנהל, מעביר בהתנדבות סדנאות העצמה לנוער בסיכון, מלמד יוגה במרכז שיווננדה, ומצליח להיות צינור לפריצות דרך משמעותיות והבקעת מחסומים, הן בתחום העסקי מקצועי והן בתחום הזוגי, להרבה מאוד אנשים.Ilan Heitner

הרצאה בנושא זוגיות ומשפחה


אילן הייטנר וכפיר שחר - לרקוד בסלון - ערב על זוגיות

ערב שישנה לכם את כל מה שידעתם על הזוגיות שלכם


כן, אפשר להיות הזוג הזה שרוקד בסלון, אפשר לגדל ילדים בבית בו ההורים רוקדים בסלון.

אילן הייטנר (הסופר והאיש שהביא לעולם את חוכמת הבייגלה) וכפיר שחר (מומחה זוגיות והאיש שהצליח "להעיף" לאילן את הזוגיות) בערב מצחיק, מטורף ויוצא דופן ובתוכו הרצאה מרתקת על איך הופכים את הזוגיות לטובה יותר, חיובית יותר ומתוקה הרבה יותר!


כל העניין הוא להיכנס לכושר זוגי.  כל השירים והספרים הם על שלב ההתאהבות. אבל אנחנו מדברים על אהבה.  על לייצר רגעים טובים ביום יום. אז המתכון הוא פשוט אבל התהליך הוא אינסופי.

אבל אם אתם נהנים מהתהליך – מה אכפת לכם שהוא אינסופי?


אנחנו לא מוכרים קיצור דרך, אלא סוללים לכם דרך שלא תרצה להפסיק ללכת בה.


ערב מעשיר ומעצים עם מוזיקה, אלכוהול ואנרגיה טובה.


אילן הייטנר, אדם שתמיד הלך כנגד כל הסיכויים, רק כי פחד ללכת עם הסיכויים ולהיכשל. סיים תואר בכלכלה ונכשל בלמצוא עבודה אז התחיל לכתוב, כתב יומן אישי שהפך לרב מכר (חכמת הבייגלה), החליט לעשות סרט כי לא הבין בזה כלום, הפך מורה ליוגה כי אמור היה להיות כלכלן, כתב עוד מספר רבי מכר, התחתן כי נגמר לו על מה לכתוב, התחיל לעשות סדנאות כי נגמר לו הכסף. עלה ברמת השמחה בכ-30  אחוז בשנתיים האחרונות, מאמין שב5 שנים הקרובות יעלה בעוד 25 אחוז לפחות. נשוי 13 שנים, מגדל 4 ילדים, התחיל לאהוב את אשתו בשנה האחרונה.


כפיר שחר, לוחם לשעבר ביחידה מובחרת, טייס ויועץ חינוכי וזוגי, מוביל מזה שנים רבות רווקות ורווקים אל חיי נישואין ואלפי זוגות אל חיי נישואין טובים ומתוקים יותר.נשוי ואב ל-11 ילדים. ובעיקר- המורה הפרטי של אילן להבנת עצמו, אשתו והחיים בכלל.Conference

לפרטים נוספים והזמנת הרצאה מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטופס כאן

footer

אספוּרוֹנה מחברים בין אנשים ועולמות תוכן איכותי וערכי למגוון קהלים ובהתאמה אישית. יוצרים מפגשים מעצימים, מעשירים ומעוררי השראה באמצעות קולנוע ואמנות, על מנת לעורר מחשבה אישית וחברתית.

אספוּרוֹנה לוגו

© אספוּרוֹנה. תוכן חוויתי ומעורר השראה.

לפרטים והזמנות 050-452-0076

bottom of page