באנר

הסיפור שלנו

אחרי שנים של חיפושים...ודוקא כשכולם 'בריחוק חברתי'...מי חשב שנחליק על המסך ימינה באפליקציה של הכרויות ו- נמצא את עצמנו כאן?!


אספור ורונה, חיבור של שני אנשים, שהוביל לחיים משותפים ולחיבור בין תכנים.

 

רונה עם מיליון שנות ניסיון בעבודת העצמה עם ילדים - מביאה מוסר עבודה ובגרות,
אסף עם המון שנים של עבודה על תכנים מעוררי השראה למבוגרים - מביא בעיקר רוח שטות.

ויחד - אספורונה - תוכן מעשיר, מעצים ומעורר השראה בהתאמה לכל הגילאים.

אסף ורונה - אספורונה
משולש
אסף שאול

אסף שאול (אספור)

מפיק סרטים ומרצה

בגיל 23, בזמן לימודי לתואר ראשון, ליוויתי יום יום את עמי אנקילביץ' כמטפל, כך נחשפתי לעולם הקולנוע באופן לא צפוי כדמות בסרט הדוקומנטרי "18 קילו של אהבה" שליווה ותיעד את דמותו וחייו המרתקים.


כשהבמאי, דני מנקין, שלח לי את הסרט בעריכה ראשונה, מכרתי את הרכב, סגרתי את הדירה ונסעתי לבקר אותו באמריקה, ביקור של חודש הפך לחוויה שמאז לא נפסקה, סרט שהיה אמור להיות מזכרת משפחתית, יצא מכלל שליטה!


הצטרפתי כמפיק שותף ליצירת הסרט והפצתו יחד עם דני (כלומר – הסתובבנו בארה"ב עם שני לפטופים על הגב ועצרנו ברחוב כל מי שנראה מתחום הקולנוע) עד להצלחתו כזוכה בפרס אופיר לסרט הטוב ביותר והצלחה בינלאומית שכללה את מועמדותו ב"שורט ליסט" לאוסקר וזכייה בפרסים רבים.

 

"18 קילו של אהבה" נמכר לרשת HBO וזכה להפצה נרחבת בעולם ולהקרנות מיוחדות ומרגשות בבתי ספר מסביב לעולם ולארגונים גדולים כמו: האו"ם. את ההקרנות המיוחדות אני מלווה כמרצה ומספר את סיפורי האישי דרך סיפורו מעורר ההשראה של עמי, כך נולדה לה חוויה קולנועית ראשונה, חברות ושותפות עם דני.


לאחר לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בניהול עמותות, לצד הקמת פרויקט טיפולי ייחודי אשר נועד להציל בני נוער שהגיעו למצוקה נפשית ופיזית גדולה, אני פעיל בעמותת On The Map אשר מעודדת הפצת סרטים עם סיפורים חיוביים על ישראל ללא רקע פוליטי.


מספר שנים עסקתי ביזמות וניהול פרויקטים בתחומי הנדל"ן, תיירות וטיפול.בשנים האחרונות אני עובד עם דני בחברת ההפקות Hey Jude - שמטרתה לספר סיפורים מעוררי השראה.
 

כיום, בפרספקטיבה של אבא לאלון (12) אני מודה על הזכות שקיבלתי בגלגול הזה לקום כל בוקר ובשיתוף עם בת זוג שתאמינו לי אין כמותה, לעסוק בהפקה והפצה של תוכן מעשיר, מעצים ומעורר השראה. 

Rona_edited.jpg

רונה אביב

הפקות תוכן

מעולם לא הבנתי מה העניין בלהתייחס לאנשים כאילו הם זרים (גם אם מעולם לא הכרנו). כבר כילדה קופצנית ומתגלגלת מצאתי את עצמי פונה לכל אדם ברחוב. אספור אומר שאני "מהסוג" שמגיע לכל מקום עם במה נפתחת לשליפה מהירה.


הקדשתי כמה שנים מחיי ללימודי משחק ולימודים בכלל, כרגע בתואר שני לחברה ואמנויות והנחיית קבוצות. מומחית בשיח עמוק (חופרת גם לעומק וגם לרוחב).


כספורטאית מקצועית קיבלתי הרבה כלים מועילים לחיים וגם כרטיס כניסה לעולמם של הבנים בתור קצינת כושר קרבי בבסיסים סגורים. בהמשך, ג'ינגלתי בין עבודות הדרכה, חדרי כושר, תיאטרון ילדים ומילצורים, עד ש'אולצתי' ע"י משפחתי האהובה והעצמאית לפתוח עסק פרטי ושם מצאתי את מקומי.


כבר 15 שנים שהעסק שלי מייצר תוכן מעצים לילדים. בחינוך הרגיל והמיוחד, עם זרימה חופשית של שמחה והתעלות נפש מכל הכיוונים, ממני אליהם ומהם אלי - מוזמנים להציץ: www.rona-aviv.co.il


ביחד עם הילדים, גם אני מתבגרת ובונה את הגרסה המעודכנת שלי - קורס מפעילים וסדנאות לכישורים חברתיים וחולמת על יצירה של סרטים דוקומנטריים חברתיים. זה אפילו כתוב אצלי באתר - שחור על גבי מנועי חיפוש. מסתבר שגם אלוהים נעזר במנועי חיפוש... והחליט לשלוח לי אהבת אמת בדמות אספור! עם אלוני המהמם (ש'במקרה' בדיוק בגיל של אחיינים שלי), עם סרטים דוקומנטריים חברתיים, עם עולם תוכן משגע וחיבורים אינסופיים.


לסרטים מעוררי ההשראה, אני תורמת הנחיה מעצימה, אינטראקטיבית ומלאה בחוויה, אשר מעניקה למידה מעמיקה, עוצמתית ובעלת השפעה.


מתרגשת ובציפייה תמיד בהגזמה! 

footer

אספוּרוֹנה מחברים בין אנשים ועולמות תוכן איכותי וערכי למגוון קהלים ובהתאמה אישית. יוצרים מפגשים מעצימים, מעשירים ומעוררי השראה באמצעות קולנוע ואמנות, על מנת לעורר מחשבה אישית וחברתית.

אספוּרוֹנה לוגו

© אספוּרוֹנה. תוכן חוויתי ומעורר השראה.

לפרטים והזמנות 050-452-0076