footer.png

הקרנות סרטים ומפגשים עם תלמידים

היינו אומרים שהתחלה טובה למפגש עם נוער הוא עם סרט טוב, אבל מי לא אוהב קולנוע?! כך שבכל מקרה יש לנו התחלה טובה :) 

אסף שאול - מרצה ומפיק בחברת היי גו'ד הפקות "הסרטים שלנו מספרים את סיפורה של החברה הישראלית ובזכותם זכינו לצאת למסעות ומפגשים מרגשים חובקי עולם. את כל החוויות שאספנו אני שמח להביא למפגש מעורר השראה וחשיבה, שמעלה דיונים על ערכים חשובים. זוהי עוצמתו של הקולנוע ויכולתו להשפיע ולקרב את הידע בצורה אינטראקטיבית מעוררת ונעימה לתלמידים שלכם".

צוותים חינוכיים - לכל סרט תקבלו מאיתנו מערך שיעור להכנה מקדימה עם התלמידים ולהמשך פעילות מפרה, שתטמיע את הנושאים החשובים.

לפרטים נוספים והזמנות: אסף | asaf.shaul@gmail.com | 050-4520076

poster_18-01 copy_edited.jpg

18 קילו של אהבה
הגרסה החדשה 2022

על ההרצאה: "זוהי הרצאה על משחק החיים, כיצד אני למדתי אותו מעמי וכיצד לכל אחד מאיתנו יש את היכולת להגיע עד לאן שרק יחליט" 

מתאים לגילאים: ז'-יב'

מטרת השיעור: הכרת המושג האמיתי "צרכים מיוחדים", העלאת המודעות לשונה בחברה וליכולות הטמונות בכולנו.

נושאים: נצחון הרוח על הגוף, קבלת השונה, התמודדות עם מוגבלויות, התגברות על מצבי קושי בחיים, חשיבה חיובית, השראה, שילוב צרכים מיוחדים, סבלנות וסובלנות, משפחה.

אירועים קשורים: יום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות 3.12, יום המשפחה 1.12, פברואר יוצא מן הכלל

פרטים נוספים: הסרט יוקרן בשפה העברית 

אורך המפגש כולו כ-90 דקות

ההרצאה תועבר בהתאמה אישית למטרות שלכם ובהתייחסות לציון אירועים קשורים.

על המפה - 77:78

על ההרצאה: התלמידים מתארים את החווייה כצפייה בסרט הוליוודי, אבל זהו סיפור מרגש של מדינה קטנה וקבוצת כדורסל קטנה שעלו "על המפה" ולקחו ביחד אליפות שתהפוך לאירוע שצרוב בתולדות מדינת ישראל בגלל צירופי מקרים פוליטיים, חברתיים והיסטוריים שהתרחשו בישראל ובעולם. 

מתאים לגילאים: ט'-יב'

מטרת השיעור: הכרת התקופה ההיסטורית של מדינת ישראל, חשיפה למאורעות ולאישים שהובילו ושינו את פני המדינה לעד.

נושאים: ציונות וסיפורה של מדינת ישראל לאחר מלחמת יום כיפור, ניצחון בלתי אפשרי (דוד מול גוליית), החברה הישראלית, ספורט קבוצתי, מנהיגות, הישרדות ותקומה, שאיפות וחלומות.

אירועים קשורים: המכביה יולי 22, מלחמת יום כיפור 6.10, יום העצמאות, נצחון גביע אירופה הראשון - אפריל, חתימת השלום עם מצרים 26.3

פרטים נוספים: הסרט יוקרן בשפה העברית 

אורך המפגש כולו כ-90 דקות

ההרצאה תועבר בהתאמה אישית למטרות שלכם ובהתייחסות לציון אירועים קשורים.​

poster-77-78-tarbut.jpg
Aulcie-poster-tarbut.jpg

אולסי

על ההרצאה: שנות ה-70' היו נקודת מפנה בהיסטוריה הישראלית. זכור בתקופה הזו אמריקאי אחד שהגיע לארץ לשחק במכבי תל אביב והפך מדינה שלמה - אולסי פרי. הוא היה בעיני רבים השחור המפורסם הראשון בישראל והאהבה הייתה ממבט ראשון. 

 

הרומן המתוקשר בינו לבין דוגמנית העל הבינלאומית תמי בן עמי היה הסיפור הגדול שכולם דיברו עליו.  אולסי התגייר, והפך לגיבור הבלתי מעורער, לא רק בספורט, אלא בעולם התרבות, ובחיי הלילה התל אביביים. כולם עקבו אחריו וחיבקו אותו. עד לאותו היום, בו נפל, התרסק ונעלם. שנים אחרי, חוזר הבמאי דני מנקין עם אולסי פרי ליום ההוא וחושף את הסיפור שמעולם לא סופר.

מתאים לגילאים: ז'-יב'

מטרת השיעור: היכרות עם המושג גזענות, השונה בחברה והשפעות של סמים על הצלחה.

נושאים: גזענות, ספורט כחבל הצלה מחיים קשים, ספורט להעצמה אישית, ספורט קבוצתי, ספורט והחברה הישראלית, סמים- התמכרות וגמילה, הצלחות וכישלונות והישגים, גורל וסיפור חיים.

פרטים נוספים: הסרט יוקרן בשפה העברית 

אורך המפגש כולו כ-90 דקות

אירועים קשורים: יום הבינלאומי לביעור האפליה הגזעית 21.3, יום הבינלאומי למיגור סחר בעבדים 23.8 - 2.12, יום זכויות האדם 10.12

ההרצאה תועבר בהתאמה אישית למטרות שלכם ובהתייחסות לציון אירועים קשורים.​