footer.png

סדנאות פיתוח אישי, חברתי ותעסוקתי

על מנת לממש את הפוטנציאל האישי שלנו עלינו ראשית לקבל את עצמנו כפי שאנחנו!

ברגע שנקבל את הגבולות שלנו נוכל להתעלות מעליהם!!!

אושר = משמעות

יחסים משמעותיים - עיסוק משמעותי - חיים משמעותיים

פיתוח אישי מתחיל בהבנת הכלים בהם אנחנו אוחזים והתאמה שלהם למבנה האישיות הייחודי של כל אחד מאתנו ע"י יצירתיות מחשבתית.

אנו מזמינים אתכם לפתח ולתרגל בסדנאות, את היכולת לבוא לעולם מתוך הייחוד שלכם ולהרגיש בנוח – לעסוק במה שאתם אוהבים, לנהל אינטראקציות חברתיות אותנטיות, ליצור קשרים אישיים ומקצועיים חדשים ולהביע את מי שאתם בכל קבוצה ואף בעמידה מול קהל.

כישורים תקשורתיים וחברתיים הינם מהותיים לכל אדם ואנחנו מאמינים כי

 אדם חי במידה בה הוא מתקשר  או לחילופין, לא חי במידה בה הוא לא מתקשר.

לפרטים נוספים והזמנות: רונה | ronaavivprod@gmail.com | 050-6536662

על המנחים

Rona_edited.jpg

רונה אביב

הפקות תוכן

כל אחד נולד עם איזו תכונה שטבועה בו. במקרה שלי זה לדבר ולהתחבר עם כל אחד ברחוב ולשכוח לחזור הביתה.

 

דרכי הייתה רצופת מפגשים עם אנשים, אומרים עלי שאני שוברת קירות וממיסה אנשים אבל האמת שאנשים ממיסים אותי ואת הקיר אני פשוט לא רואה. חבר אמר לי פעם, והוא לא יודע כמה שהוא צדק - "כשאת מסתכלת על מישהו הוא חושב שאת מאוהבת בו".  

האושר שלי בחיים ובעבודה זה מלשמוע, איך זה לא יאומן שהוא השתתף, והיא פעם ראשונה ככה, והם היו בטוחים שהאלה לא ישתפו פעולה... 

אני חייבת להודות שהקסם עובד ככה - מאז שאני זוכרת את עצמי, תשומת הלב שלי תמיד נמשכה למי שעומדים בצד ולא מצליחים להיכנס למעגל ואילו אני פשוט ראיתי שלכל אחד יש את מקומו הייחודי במעגל.

שנים רבות שאני עוסקת ולומדת את תחומי האדם, החברה, הבמה, התקשורת, הגוף והנפש והחלטתי לקחת את המשיכה הטבעית שלי לתקשורת עם אנשים וחיבור בין אנשים ולבנות סדנאות מאורגנות, כדי שכל אחד יהיה קשוב למקום שלו במעגל.


לאורך השנים הדרכתי והובלתי קבוצות מקהלים שונים, כאשר לנגד עיניי העצמת הפרט והחיבורים החברתיים. בהפעלות לילדים, בפעילויות שילוב וגיבוש בין החינוך הרגיל והמיוחד, בהדרכות חיילים, בפעילויות של היכרויות ובהנחיית אירועים.

המסע שלי עבר דרך הכשרות והתנסויות רבות, בהן רכשתי ידע וניסיון נרחבים כיצד לפתח כישורים אלה בקרב אנשים:

הכשרה אקדמית- סטודנטית לתואר שני, הנחיית קבוצות- ליצירת שינוי אישי וחברתי. תואר ראשון, מדעי החברה הרוח. לימודי משחק, יורם לווינשטיין. לימודי תקשורת, מכללה למנהל.

לימודי תעודה- אימון גופני, צבא ו- סטודיו B. מתרגלת NLP, מכללת תוצאות. מטפלת מתקדמת, תטא הילינג. משחק מול מצלמה, גלית רוזנשטיין. תיאטרון פלייבק, משחק החיים.

העשרה- תרבות ואמנות, קבלה, פילוסופיה, סיינטולוגיה, מיינדפולנס, תקשורת ויחסים, פסיכודרמה.

אסף שאול

אסף שאול (אספור)

מפיק סרטים ומרצה

את המסע שלי בחיים התחלתי עם מעט מאוד דיבורים, עיניים גדולות וחוקרות, אוזניים קשובות והרבה, הרבה, הרבה ספרים. הלכתי בעקבות הלב והמסע הזה שלי לקח אותי אל מסביב לעולם ואינספור חוויות.

מילד ונער שלא מדבר לימדתי את עצמי להעביר הכשרות ללוחמים, הדרכתי ילדים בסיכון, כיכבתי בסרט והרצאתי איתו בכל העולם, ואפילו באו"ם. למדתי שני תארים במנהל עסקים, פיתחתי חברה לטיפול ייחודי באנשים מתמודדי נפש. קבלה, פילוסופיה, פסיכולוגיה ומדיטציה לחיים ועוד עיסוקים מגוונים, אך תמיד נמשכתי אל אנשים מכל הסוגים ובעיקר בעלי סיפורים מעניינים על החיים.

כשרונה אמרה לי שהיא מפתחת סדנה לכישורים חברתיים נדלקתי ונכבתי ביחד. כמה מעניין וכמה זה לא קשור אלי.

מה??? למה לא קשור אליך?  אני רוצה שנעביר את הסדנה הזאת יחד.

איך יחד? ומה יש לי לתרום? הרי הייתי כזה ביישן אז מה יש לי לתת להם?

זה בדיוק מה שיש לך לתת להם. את הדרך מלהיות אילם שסוחב מועקה תקשורתית ועד מרצה על במות.

......

אז אני בפנים. ושיהיה לכולם בהצלחה.

בנימה אישית

 

נשמח מאוד להקים אתכם קבוצה מקסימה ומשמעותית שתעבור יחד דרך מאתגרת, מהנה, מעצימה ומתגמלת שבסופה נכיר יותר טוב חברים חדשים ואת עצמנו.

נתנסה במגוון שיטות תרפיה: אמנות על כל סוגיה, שיח פתוח , תנועה ואימון גופני, מיינדפולנס, דמיון מודרך, NLP, ועוד.

נזכה לאי מדהים של יום בשבוע, נעשיר ונאתגר את עצמנו, נצחק ונתרגש, נחווה ונדבר, נצרוך תרבות, נייצר אמנות, נזיז ונפתיע את עצמנו ובשאיפה שהיום הזה ישפיע לטובה על כל השבוע שלנו ובסוף נגלה שמשהו השתנה בנו.

סדנת פיתוח אישי והעצמה דרך האמנות

סדנת פיתוח אישי וחברתי - מעשי ומעשיר בדרך האמנות וכלי האימון.

 

מתאים למעוניינים בשיפור מיומנויות חברתיות ותקשורתיות, חיזוק ביטחון עצמי ואהבה עצמית, העמקת יחסים משמעותיים, הגדלת  מעגל חברים והצגה עצמית אותנטית ונוחה לעולם.  יחד נחווה ונתנסה, נכיר אנשים חדשים וצדדים חדשים בנו, כדי שנוכל להביא את עצמנו לעולם פתוחים ובטוחים יותר.

WhatsApp Image 2021-11-02 at 21_edited.j
Fun with Guitar_edited.jpg

אמנות משחק החיים

מתאים לאנשים המודעים לכך שכוחם בלשונם, בעלי יכולת ייחודית להתחבר ולהתחבב על אנשים ואשר מעוניינים להרחיב ולהעצים את הכלי והיכולות שלהם לתחומים נוספים בחיים ולכבוש פסגות חדשות.

קורס מפעילי ומנחי תוכן לילדים, נוער ומבוגרים

קורס מעשי - בתום הקורס אתם עם עסק מוכן להתחלת עבודה!

 

הקורס מיועד לכל מי שיש לו תוכן שירצה להעביר לאנשים.

 בכל תחום: עבודה עם בעלי חיים, מוזיקה, אמנות, ספורט, ג'אגלינג, תנועה, תיאטרון, פיתוח אישי, גיל הזהב, צרכים מיוחדים, העשרה

ובכל דרך: קבוצות, יחידים, מוסדות חינוך, פרטיים

Hammock Relaxing_edited.jpg
footer

אספוּרוֹנה מחברים בין אנשים ועולמות תוכן איכותי וערכי למגוון קהלים ובהתאמה אישית. יוצרים מפגשים מעצימים, מעשירים ומעוררי השראה באמצעות קולנוע ואמנות, על מנת לעורר מחשבה אישית וחברתית.

אספוּרוֹנה לוגו

© אספוּרוֹנה. תוכן חוויתי ומעורר השראה.

לפרטים והזמנות 050-452-0076